Шуруповерт Black&Decker MT218KB ,2акк. (MT218KB)
- В наявності 1 од.
- Код: MT218KB



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Black&Decker MT218KB - це новинка осені 2015 року. Цей багатофункціональний інструмент ідентичний Black&Decker MT218K, єдина відмінність в комплектації. З даним інструментом у комплекті йде 2 літієвих акумулятора 18 Ст. Це значно спрощує роботу і дозволяє уникнути простоїв в роботі, поки один акумулятор заряджається, другий працює!
Нова акумуляторна дриль/шуруповерт 18, здатна перетворюватися в електроінструменти різного призначення: ударний дриль-шуруповерт MTHD5, лобзикові пилку MTJS1, осцилювальний інструмент MTOS4, фрезерний верстат MTRT8, віброшліфувальна машина MTSA2. Досить просто встановити відповідну насадку. Стандартний комплект поставки включає найпоширенішу насадку дриль/шуруповерт - для здійснення широкого спектру монтажних і будівельних робіт (від свердління отворів до загвинчування шурупів). Black&Decker MT218K має регулювання швидкості і функцією реверсу.
Особливості моделі:
- 2 акумулятора в комплекті;
- Багатофункціональність інструменту;
- 10 установок крутного моменту для завертання саморізів різного діаметру в найрізноманітніші матеріали;
- Іонно-літієвий акумулятор: Зберігає до 80% зарядки за 90 днів без використання. Немає потреби заряджати інструмент перед кожним використанням;
- Регулювання швидкості для бездоганного контролю при виконанні операцій з свердління і загвинчування;
- Зручний дизайн;
- Простота використання.
- Безщітковий двигун;
- Підсвічування робочої зони;
- Реверс;
- Бесключевая заміна насадок
- Реверс присутній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | MT218KB |
| Вага (кг) | 1.46 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, відсік для зберігання насадок-біт в корпусі, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, інструкція з експлуатації |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 21 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 10 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-800 об/хв |


