Шуруповерт Tekhmann TCD-18 Li 2.0 (851219)
- Немає в наявності
- Код: 851219






-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Шуруповерт здатен працювати в двох швидкісних режимах: перший дозволяє здійснювати операції загвинчування/вигвинчування, другий – свердління та свердління з ударом.
Функція «свердління з ударом» підходить для кладок з цегли і стін з пористого бетону.
Два підшипника на валу знижують вібрацію і люфт патрона та подовжують термін експлуатації виробу.
Перемикач реверсу дозволяє змінювати напрямок обертання патрону при виконанні операцій закручування/викручування шурупів і гвинтів.
Гальмо вибігу забезпечує миттєву зупинку обертання патрона при відпусканні пускової клавіші.
Світлодіодне підсвічування робочої зони забезпечує більш комфортну та безпечну роботу з шуруповертом.
Пластиковий кейс полегшує транспортування і зберігання інструменту.
Особливості
- Функція удару
- Одномуфтовий патрон з блокуванням вала
- 2 опорних підшипника вихідного вала редуктора
- 2 швидкості
- Гальмо вибігу
Комплектація
- Акумуляторні батареї ємністю 2000 мАг (2 шт.)
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 35 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 851219 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Мoдель | TCD-18 Li 2.0 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-350, 0-1300 об/хв |


