Шуруповерт Makita DTD157Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) (DTD157Z)
- Немає в наявності
- Код: DTD157Z


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний ударний шурупокрут Makita DTD157Z відрізняється високою надійністю і зносостійкістю. Ергономічний корпус захищений від проникнення пилу і вологи. Обгумована рукоятка гасить вібрацію і зручно лежить в руці. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості без використання ліхтарика.
Комплект поставки:Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і кейс для транспортування в комплект поставки шурупокрута Makita DTD157Z не входять.
Переваги для користувача:
- ергономічна рукоятка
- легка установка біти, без необхідності тягнути патрон
- вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвітіння
- висока потужність при компактному корпусі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DTD157Z |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додатково | блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, реверс |
| Комплектація | шурупокрут, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний крутний момент | 140 Нм |
| Мoдель | DTD157Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-1300 об/хв |


