Шуруповерт GTM DSI18/60BL з ударом, 18V, 60Нм, 2x2Ah (DSI18/60BL)
- В наявності 1 од.
- Код: DSI18/60BL




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM DSI18/60BL - безщітковий дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 22 режими для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 60 Н*м, а також є режим свердління і свердління з ударом.
Основні переваги GTM DSI18/60BL:- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон
- 60 Н*м - максимальний крутний момент
- 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
- 420/1600 об/хв - максимальні обороти
- 22 режими налаштування крутного моменту
- 9*80 мм - максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління
- Режим свердління з ударом
- 5200/18200 уд/хв - частота ударів
- 35 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
- 13 мм - максимальний діаметр свердління в металі
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в цеглині та м'якому бетоні.
- Реверс
- LED-підсвічування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DSI18/60BL |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 22 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-420, 0-1600 об/хв |


