Шуруповерт Metabo BS 18 QUICK 18В, 2х2Ah, 24·48Нм, 0-450·0-1600об/хв, 1.4кг (602217500)
- В наявності 1 од.
- Код: 602217500



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 Quick - це легкий і компактний дриль-шурупокрут з укороченою конструкцією для універсального застосування. Дриль-шурупокрут призначений для свердління отворів в сталі та деревині, а також для загвинчування/вигвинчування шурупів і саморізів. Вбудована підсвітка для освітлення робочого місця дозволяє працювати в умовах недостатнього освітлення. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін служби. Система Metabo Quick забезпечує швидку зміну власника та інструментальної насадки для проведення будь-яких робіт.
Комплект поставки:- швидкозмінний свердлильний патрон
- гачок для носіння на ремені
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 2,0 Агод)
- зарядний пристрій SC 60 Plus
- пластиковий кейс
- гачок для носіння на ремені
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 2,0 Агод)
- зарядний пристрій SC 60 Plus
- пластиковий кейс
Переваги для користувача:
- система Metabo Quick
- шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
- вбудоване підсвічування робочої зони
- зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
- технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне заряджання і 3 роки гарантії на акумуляторний блок
- шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
- вбудоване підсвічування робочої зони
- зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
- технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне заряджання і 3 роки гарантії на акумуляторний блок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 602217500 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація, гачок для носіння на ремені 2 акумуляторні блоки, швидкозмінний свердлильний патрон |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 48 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1600 об/хв |


