Шліфмашина полірувальна Einhell CC-PO 90Вт 240мм 3700об·хв 1.91кг
- В наявності 1 од.
- Код: 2093173



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2093173 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додаткові характеристики | вимикач 2 напрямки |
| Діаметр диска | 240 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 3700 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для авто |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | полірувальні |


