Шліфувальна машина DeWALT 950 Вт, 12000 об/хв, 125 мм, 1.8 кг (DWE4117)
- В наявності
- Код: DWE4117





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWE4117 |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додаткові характеристики | блокування шпинделя |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація, Спецключ – 1 шт. |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


