Шліфувальна машина DeWALT 18В XR Li-lon, 125 мм, 9000 об/хв (без АКБ та ЗП) (DCG405N)
- В наявності
- Код: DCG405N





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості DeWalt DCG405N:
- Безщітковий двигун 18 В.
- Електронне гальмо швидко зупиняє диск.
- Електронна муфта зменшує реакцію відштовхування в разі защемлення або зриву.
- Mesh Covers обмежує доступ пилу, що всмоктується через двигун.
- Двопозиційна бічна ручка забезпечує більший комфорт і контроль.
- 18 В XR Li-Ion акумулятор забезпечує максимальну потужність і продуктивність.
Постачається без акумулятора, зарядного пристрою та валізи!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DCG405N |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 9000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | Плавний пуск |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


