Шліфувальна машина Forte AG 9-125, 900Вт, 125мм (87475)
- В наявності 1 од.
- Код: 87475

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Кутова шліфмашина Forte AG 9-125 L - універсальний і простий побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Відмінно обробляє різні поверхні, шліфує і ріже вироби з дерева, каменю, бетону або металу. Зручний в експлуатації, як для лівші, так і для правші.
Модель має потужний двигун продуктивністю в 900 Вт, що дозволяє розвивати швидкість холостого ходу до 12000 об / хв. В інструменті передбачені додаткові вентиляційні отвори для самих нагріваються зон, високої стійкості до навантажень і збільшення терміну служби.
Компактні габарити і невелика вага сприяють тривалому використанню інструменту в будь-яких умовах. Додатковий набір кутових щіток збільшить тривалість терміну служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 87475 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для стін і стель, для труб |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


