Шліфмашина для стін Einhell TE-DW 225 X 750Вт 225мм 18000об·хв 3.2кг
- Немає в наявності
- Код: 4259960

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Діаметр диска | 225 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Полірувальна машина, Шланг для під'єднання пилососа, 3 шліфувальні диски 225 мм (Р60, Р80, Р120), |
| Максимальні обороти, об / хв | 1800 об/хв |
| Мoдель | TE-DW 225 X |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для стін і стель |
| Особливості | можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | плавне регулювання |
| Тип | полірувальні |


