Дриль Зеніт "ПРОІ" ЗДП-1200 2С (848639)
- В наявності 1 од.
- Код: 848639

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Потужний і надійний двошвидкісний дриль оснащено електродвигуном потужністю 1200 Вт, що забезпечує швидкість обертання до 2500 об/хв, та дозволяє використовувати інструмент під час роботи з більшістю матеріалів.
Надійний двошвидкісний металевий редуктор здатний витримувати великі навантаження і не перегріватися.
Коліщатко регулювання числа обертів розташоване безпосередньо на кнопці пуску і дозволяє підібрати максимально ефективний режим експлуатації дрилі.
Дриль має два режими роботи: свердління, свердління з ударом.
Інструмент також оснащений металевим обмежувачем, який фіксується в будь-яке положення і зручно закріплюється на додатковій ручці.
Функція реверсу дозволяє змінювати напрямок обертання шпинделя з патроном і розширює функціональні можливості дрилі: може використовуватися для відвернення гвинтів і шурупів, нарізування різьблення тощо. Реверс здійснюється поворотом щіткового вузла, що збільшує довговічність і забезпечує надійні характеристики цього дриля.
Завдяки прогумованій основній і наявності додаткової ручки утримувати дриль дуже зручно, а тривала робота з цим інструментом буде не дуже втомлювати.
Ключові переваги моделі ЗДП -1200 2С Профи
- Двошвидкісний
- Металевий редуктор
- Металевий обмежувач
- Надійний патрон з ключем
- Регулювання швидкості
- Реверс на щітковому вузлі
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом
- Ергономічні гумові накладки
- Гумовий електропровід довжиною 3 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 848639 |
| Вага (кг) | 2.7 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 38800 |


