Дриль Einhell PXC TC-ID 18 Li-Solo (без АКБ та ЗП) (4513960)
- Немає в наявності
- Код: 4513960

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Акумуляторний ударний дриль Einhell TC-ID 18 Li — Solo призначений для свердління й буріння. Дриль є пристроєм родини Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв родини Power X-Change. Завдяки електронному регулюванню швидкості обертання дриль можна використовувати для конкретного матеріалу та для конкретного завдання. Дриль має фіксатор кнопки ввімкнення, функцію реверсу, металевий обмежувач глибини свердління й патрон для хвостовиків діаметром до 13 мм. Ребриста додаткова ручка та м'які накладки на корпусі забезпечують надійне утримання дриля під час роботи. Постачається без акумулятора та зарядного пристрою, вони доступні окремо.
- Інструмент серії Power X-Change
- 2 режими: свердління та свердління з ударом
- Швидкозатискний патрон для свердел до 13 мм
- Електронне регулювання швидкості
- Додаткове руків'я
- Функція реверсу
- Металевий обмежник глибини свердління
- Фіксатор кнопки увімкнення
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4513960 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 10 мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Мoдель | PXC TC-ID 18 Li-Solo (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 41600 |


