Дриль GTM DI-13/750ER(M) 750Вт (F91223)
- В наявності 1 од.
- Код: F91223




-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
GTM DI-13/750ER(M) - компактний дриль підвищеної потужності, який призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун на 750 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнано одношвидкісним редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. При роботі швидкість налаштовується за допомогою спеціального регулятора і досягає 3200 об/хв. У режимі свердління з ударом дриль здатен робити отвори в цеглі і м'якому бетоні діаметром до 18 мм.
Ударний дриль GTM DI-13/750ER(M) комплектується ключовим патроном для свердел, обмежувачем глибини свердління і додатковою рукояткою.
Комплектація:
- Дриль GTM DI-13/750ER(M)
- Ключовий патрон 13 мм
- Ключ для патрона
- Додаткова рукоятка
- Регулятор глибини свердління
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F91223 |
| Вага (кг) | 2.5 кг |
| Габарити (ШхГ) | 320 х 290 х 80 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 18 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 32 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |


