Дриль Einhell TC-ID 720/1 E (4259848)
- В наявності 1 од.
- Код: 4259848





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний ударний дриль Einhell TC-ID 720/1 E - пристрій для використання на самих різних роботах в будинку, майстерні і гаражі. Завдяки функціям свердління, свердління з ударом та функції реверсу, він є корисним помічником для всіх свердлильних робіт. Швидкозатискний патрон надійно фіксує свердло.
Завдяки електронному управлінню, швидкість обертів може бути попередньо обрана і точно відрегульована. Обмежувач глибини свердління з плавним регулюванням зроблений з твердого металу і дозволяє точно просвердлити на потрібну глибину при повторному свердлінні. Для зручної та безпечної роботи дриль має мяку накладку в зоні захвату і додаткову ручка з замком антиковзання. Дриль поставляється в картонній коробці.
Особливливості:
Завдяки електронному управлінню, швидкість обертів може бути попередньо обрана і точно відрегульована. Обмежувач глибини свердління з плавним регулюванням зроблений з твердого металу і дозволяє точно просвердлити на потрібну глибину при повторному свердлінні. Для зручної та безпечної роботи дриль має мяку накладку в зоні захвату і додаткову ручка з замком антиковзання. Дриль поставляється в картонній коробці.
Особливливості:
- 2 функції: Свердління і Свердління з ударом
- Швидкозатискний патрон 13 мм
- Електронний контроль швидкості обертання
- Ергономічна ручка з м`якими накладками
- Додаткова рукоятка
- Функіція реверсу
- Обмежувач глибини свердління з металу
- Фіксатор кнопки включення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4259848 |
| Вага (кг) | 1.92 кг |
| Габарити (ШхГ) | 330 х 90 х 330 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 10 мм |
| Живлення | Мережа |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Особливості | Реверс |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 44800 |


