Дриль Ronix ударний 800Вт (2212)
- Немає в наявності
- Код: 2212




-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Усі електроінструменти Ronix мають адаптивну потужність, міцність і швидкість для найрізноманітніших застосувань і матеріалів на будь-яких робочих майданчиках. Ronix 2212 - це всього лише одна модель серед безлічі інших продуктів, які ми виробляємо в нашій компанії. Саме через оригінальність його технічних характеристик цей пристрій є відмінним вибором для свердління та ударного свердління. Ось чому ми завжди пишаємося нашою продукцією і прагнемо до повного задоволення наших клієнтів.
Двигун і механізм
Двигун 2212 потужністю 800 Вт забезпечує чудову функціональність під час свердління та ударного свердління. Цей довговічний двигун оснащений промисловими роторами і статорами, виготовленими на автоматичному обладнанні. Максимальна швидкість обертання цього двигуна становить 3000 об/хв. Крім того, висока частота ударів бура 2212 розрахована на максимальну ефективність у режимі ударного свердління. У результаті число його ударної сили дорівнює 46000 ударів на хвилину в максимальному темпі. Цієї сили удару і швидкості достатньо, щоб легко пробити будь-які отвори в сталі, твердій деревині та цегляній кладці.
Патрон
Уся потужність і швидкість, що виходять від двигуна і редуктора, досягають кінцевого пункту призначення - патрона. Як згадувалося раніше, наш ударний дриль 2212 забезпечує максимальну глибину свердління 25 мм у дереві та 13 мм у сталі та бетоні. Ніщо не може впоратися з такою величезною глибиною і потужністю, окрім надійного і міцного патрона з ключем на 13 мм, який забезпечує максимальну ефективність. Будучи найбільш важливою частиною (через прямий контакт із заготівлею), цей міцний і надійний патрон із ключем гарантує продуктивність ударного дриля Ronix 2212.
Корпус і перемикачі
Досить потримати в руках ударний дриль Ronix 2212, щоб переконатися, наскільки зручна та ергономічна його конструкція. Це неможливо описати словами. Результатом цієї зручної та легкої ергономічної конструкції є абсолютний комфорт упродовж довгих годин роботи (особливо завдяки ввімкненню ергономічного бічного руків'я, що повертається на 360° та зводить до мінімуму вібрацію, забезпечуючи безперервну роботу з низькою стомлюваністю). Її ефективна продуктивність у поєднанні з унікальною конструкцією корпусу дає змогу виконувати всі види свердління та ударного свердління в різних матеріалах для досягнення високого рівня ефективності. Цей електроінструмент оснащений різними елементами управління на корпусі. Перша і найважливіша річ, яку ви виявите, - це тригер захисту від пилу (спеціально розроблений для зменшення проникнення пилу). Він поєднується з димером з регульованою швидкістю для роботи на регульованих швидкостях відповідно до різних операцій. У верхній частині спускового гачка є перемикач прямого/зворотного обертання для точного запуску біти. А за всіма цими елементами ви знайдете кнопку блокування, яка дуже допомагає при тривалих операціях і знижує стомлюваність рук при безперервному утриманні курка. І останнє, але не менш важливе: це перемикач режиму свердління у верхній частині 2212, який дає змогу виконувати як свердління, так і свердління з ударом.
Особливості:
- Потужний ударний дриль з опором забезпечує 2800 об/хв для видатних результатів при свердлінні та свердлінні з ударом
- Надійний двигун потужністю 800 Вт забезпечує більш тривалий термін служби і більш високу ефективність
- Ергономічний невеликий зручний дизайн корпусу дає змогу працювати без втоми в різних галузях промисловості
- Суцільнометалевий міцний 13-міліметровий патрон із ключем
- Ергономічна бічна рукоятка, що обертається на 360°, зводить до мінімуму вібрацію і забезпечує безперервну невтомлюючу роботу
- Функції прямого і зворотного обертання
- Перемикач із захистом від пилу і функція реверсу зі змінною швидкістю для точного запуску біти
- Регулятор швидкості для роботи з різними поверхнями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2212 |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 20 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Мoдель | ударний 800Вт |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 46000 |


