Перфоратор Makita SDS-PLUS LXT, 1,9Дж, 24мм (без АКБ и БП) (DHR241Z)
- Немає в наявності
- Код: DHR241Z






-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Перфоратор Makita SDS-PLUS LXT, 1,9 Дж, 24мм (без АКБ і БП) (DHR241Z)
Makita DHR241Z - це професійний перфоратор, призначений для свердління, свердління з ударом або довбання.
Нова конструкція з гумовими вставками поглинає вібрацію, яка при енергії удару 2,0 Дж становить 12,5 м/с2.
Перфоратор Макіта DHR241Z оснащений системою світлодіодного підсвічування з функцією післясвітіння.
У комплект поставки, крім перфоратора Makita DHR241Z, входить також валіза для транспортування, обмежувач глибини і бічна ручка.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- три режими роботи: свердління, свердління з ударом або довбання
- 40 положень зубила
- гальмування двигуна
- пилозахищений патрон
- муфта зчеплення.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DHR241Z |
| Вага (кг) | 3.5 кг |
| Додатково | пилозахищений патрон |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | SDS-PLUS LXT, 1,9Дж, 24 мм (без АКБ і БЖ) |
| Особливості | антивібраційна система, запобіжна муфта, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 417 х 219 х 84 мм |
| Сила (енергія) удару | 2 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 4000 уд/хв |


