Перфоратор Makita DHR281Z SDS-PLUS LXT, 18В+18В (без АКБ та ЗП) (DHR281Z)
- Немає в наявності
- Код: DHR281Z

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний перфоратор Makita DHR281Z - це професійний інструмент, який застосовується в якості сверлильного і бурильного інструменту при роботі з пластмасовими, дерев'яними, металевими і керамічними заготовками. Перфоратор виконує свердління, свердління з ударом, використовується в режимі відбійного молотка, а також оснащений функцією реверсу. Makita DHR281Z пилозахищений і водостійкий 3-режимний акумуляторний бочковий перфоратор має силу удару 2,8 Дж. Перфоратор Makita Makita DHR281Z працює від двох LXT літій-іонних акумуляторів 18 В.
Комплект поставки:- бічна ручка
- обмежувач глибини
Переваги для користувача:
- професійний акумуляторний 3-режимний перфоратор бочкового типу
- режими - свердління, свердління з ударом, довбання, реверс
- сила удару 2,8 Дж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, документація |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | DHR281Z SDS-PLUS LXT, 18В+18В (без АКБ та ЗП) |
| Особливості | реверс, обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 404 х 232 х 134 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 2.8 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 5000 уд/хв |


