Дриль Makita M8100
- Немає в наявності
- Код: M8100







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний дриль Makita M8100.
Особливості:
- Конструкція корпусу забезпечує високоефективну роботу інструмента
- Ергономічна ручка
- Великий курковий перемикач. Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
- Бічна ручка, щоб зручно було працювати з інструментом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M8100 |
| Вага (кг) | 2.1 кг |
| Габарити (ШхГ) | 296 х 202 х 77 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 48000 |


