Дриль Зеніт ЗДП-1250 профи (845254)
- Немає в наявності
- Код: 845254





-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль ударний електричний ЗЕНИТ ЗДП-1250 профи – це надійний і потужний інструмент для свердління або прорізання отворів переважно в матеріалах з високою щільністю (камінь, метал, бетон тощо). Однофазний колекторний електродвигун дриля надійно захищений від будівельної та столярної пилу подвійною ізоляцією і дозволяє легко впоратись з тривалою інтенсивною роботою.
Модель ЗДП-1250 профи має додаткову передню рукоятку і відмінний ергономічний дизайн, властивий професійному інструменту.
Дриль ЗЕНИТ ЗДП-1250 профи орієнтований на високу продуктивність при високих виробничих навантаженнях.
Основні технічні параметри
Дриль ударний електричний ЗЕНИТ ЗДП-1250 профи сконструйована з урахуванням двох основних завдань: свердління / свердління + удар.
Посилена потужність електродвигуна сягає номінальних 1250 Вт. При цьому вага інструмента залишається досить невисокою для зручності користування і маневреності – 2,0/2,2 кг.
Швидкість обертання патрона регулюється ступенем натискання на пускову кнопку, номінально від 0 до 3300 об/хв.
Серед інших переваг моделі – якісна збірка, посилена міцність вузлів і корпусу.
Ключові переваги моделі ЗДП-1250 профи
- Два режими роботи: свердління / свердління + удар
- Додаткова передня рукоятка
- Обмежувач глибини свердління (глибиномір)
- Патрон під ключ
- Трикулачковий зубчастовінцевий патрон
- Регулювання / обмеження швидкості обертання шпинделя
- Два підшипника вихідного вала
- Гумовий шнур 2 м
- Ергономічний корпус з ударостійкого пластику
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 845254 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3300 об/хв |
| Мoдель | ЗДП-1250 профі |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |


