Дриль Einhell кутова TE-AD 18 Li - Solo PXC 18В, 1100 об/хв, 45Нм (без АКБ та ЗП) (4514290)
- В наявності 1 од.
- Код: 4514290







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Завдяки тонкій і компактній конструкції акумуляторний кутовий дриль-шурупокрут Einhell ідеально підходить для виконання будь-яких складних завдань зі свердління або загвинчування. Закрутити гвинт у неглибокому ящику? Для кутового дриля це не проблема!
Працюйте під будь-яким кутом і в будь-якому положенніАкумуляторний кутовий дриль-шуруповерт оснащений великою поверхнею спускового гачка. Завдяки цьому кутовий дриль-шурупокрут можна легко використовувати з будь-якого положення - незалежно від того, чи тримаєте ви ручку спереду, посередині або ззаду. При цьому за допомогою спускового гачка можна регулювати частоту обертання до максимальної швидкості холостого ходу 1100 об/хв, завдяки чому інструмент ідеально адаптується до матеріалу, що знаходиться під рукою.
Ідеальна видимістьВбудований світлодіодний індикатор забезпечує оптимальну видимість навіть у вузьких, погано освітлених місцях. Світлодіод світиться протягом 2 секунд після завершення роботи.
Поворотний відсік для акумулятораЩоб ви могли свердлити та загвинчувати навіть у вузьких кутах або впритул до матеріалу, кутовий дриль-шурупокрут оснащений поворотним тримачем акумулятора. Таким чином, акумулятор ніколи не буде заважати.
Швидкозатискний патронШвидкозатискний однокулачковий патрон 10 мм швидко і легко встановлює потрібну викрутку або свердло.
Надійне захопленняТонка ергономічна ручка з покриттям Softgrip забезпечує зручне, міцне та надійне утримання інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4514290 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | кутовий дриль |


