Дриль Makita DP4011
- Немає в наявності
- Код: DP4011



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Безударна дрель Makita DP4011 – це універсальна модель з вбудованим режимом імпульсу, який дозволяє швидко і легко почати засвердлювання, викрутити шуруп з зірваною головкою або вкрутити складний кріплення.
Регулювання оборотів здійснюється в діапазоні від 0 до 2900 оборотів в хвилину при найменшому навантаженні.
Наявність реверсу значно розширюють функціональні можливості інструменту.
Перемикач швидкісних режимів свердління зручно розташований внизу на корпусі редуктора.
Відмінна збалансованість дриля передбачає дуже комфортну експлуатацію.
Відносно невелика вага сприяє тривалій роботі користувача без втоми.
Особливості:
- Реверс з електронним регулюванням і фіксацією вимикача для тривалої роботи.
- Міцний металевий корпус редуктора.
- Посилений двигун для роботи при екстремальних навантаженнях.
- Наднизький рівень вібрації.
- Двоступеневий редуктор.
- Електронне регулювання швидкості обертання.
- Розчіплююча муфта зупиняє свердло при заклинюванні.
- Швидкозатискний патрон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DP4011 |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Габарити (ШхГ) | 347 x 70 x 220 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Мoдель | DP4011 |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |


