Перфоратор Makita HR006GZ XGT, 40+40 V Max, 52mm (без АКБ та ЗП) (HR006GZ)
- Немає в наявності
- Код: HR006GZ




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 80 V MAX HR006GZ (без АКБ):
переваги
- Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
- XGT – інструмент 80 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
- BLDC - безщітковий двигун постійного струму
- XPT технології - підвищена стійкість до пилу та вологи
- HR006G - це комбінований перфоратор XGT 2x40 V Max з SDS-MAX та ударною силою 21,4 Дж.
- Швидкий комбінований перфоратор SDS-MAX з ідеальним діапазоном отворів свердління до 32 мм, але може використовуватися в бетоні до 52 мм.
- Модель оснащена технологією активного зворотного зв'язку (AFT) і автоматично відключає інструмент у разі раптового зниження швидкості або застрягання свердла в матеріалі.
- Крім того, він оснащений електронікою для забезпечення постійної швидкості, плавного холостого ходу, плавного пуску та регульованої швидкості для ширшого застосування в операціях дроблення.
- Оснащений бездротовою системою автоматичного запуску (AWS) для бездротового зв'язку між бездротовим інструментом та бездротовим пилососом.
- Низький рівень вібрації завдяки технології Anti Vibration (AVT). Усього 8,5 м/с².
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR006GZ |
| Вага (кг) | 13.7 кг |
| Комплектація | перфоратор, документація |
| Максимальна швидкість обертання | 310 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 52 мм |
| Мoдель | HR006GZ XGT, 40+40 V Max, 52mm (без АКБ та ЗП) |
| Особливості | плавний пуск, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 610 х 337 х 140 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 21.4 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2250 уд/хв |


