Перфоратор DeWALT SDS-Plus, 900 Вт, 3.0 Дж (D25144K)
- В наличии
- Код: D25144K







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор DeWALT D25144K — легкий багатофункціональний працездатний перфоратор із трьома режимами. Впорається з бетоном і кам'яною кладкою. Надійний, довговічний, надпродуктивний інструмент із системою активного контролю вібрацій (AVC). Вертикальне розташування двигуна збільшує працездатність інструмента.
Особливості:
- Ідеально підходить для встановлення анкерів, свердління отворів у бетоні та цеглі від 4 до 28 мм
- Блокування обертання для легких довбальних робіт у цеглі, бетоні та кам'яній кладці
- Швидкознімний трикулачковий патрон дає змогу використовувати перфоратор як дриль-шурупокрут (встановлювати свердла й бити зі стандартним хвостовиком)
- Вимкнення удару для свердління дерева, металу, кераміки та загвинчування саморізів
- Великий ударний механізм із неперевершеною силою удару 3.2 Дж забезпечує високу продуктивність і створює мінімальне навантаження на найбільш важливі компоненти перфоратора
- Вбудована запобіжна муфта виключає раптовий крутний удар у разі заклинювання бура
- Електронне регулювання швидкості для повного контролю над виконуваною операцією
- Ергономічна прогумована пістолетна ручка для більшої зручності використання
- Прогумована задня ручка забезпечує надійний і зручний хват інструмента
- Ергономічний індустріальний дизайн, прогресивна обтічна форма корпусу забезпечує зручність роботи для різного застосування
- Удосконалена система ущільнень для максимального захисту від потрапляння пилу забезпечує довгий термін експлуатації
- Особлива конструкція повітроводів захищає очі користувача від вихідного потоку повітря
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | D25144K |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Питание | Сеть |
| Комплектация | перфоратор, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, змінний трьохкулачний патрон, документація |
| Максимальная скорость вращения | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 360 х 210 мм |
| Расположение двигателя | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 3.2 Дж |
| Тип | Профессиональный |
| Тип патрона | SDS+, DFR |
| Число ударів в хвилину | 5350 уд/хв |


