Дриль Makita ударна HP1640 (HP1640)
- В наявності
- Код: HP1640







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль Makita ударна HP1640 (HP1640)
При своїй маленькій вазі в 1,8 кілограм ударна дриль Makita HP1640 має високу потужність в 680 ват. Наявність ударного режиму свердління розширює спектр робіт і можливість великого діаметра свердління різна для різних матеріалів, вигідно виділяє її в лінійці схожих моделей. Працювати дрилем Makita HP1640 легко і зручно завдяки ергономіці дизайну.
Зручна рукоятка з прогумованою накладкою і можливістю обертання на 360 градусів забезпечує комфортний хват і контроль інструменту в руці, знижує стомлюваність і навантаження на оператора. Практичність і зручність HP1640 доповнюється обмежувачем глибини, бічною ручкою, патроном і ключем до нього. Кульова опора конструкції і додатковий захист внутрішніх деталей інструменту Makita HP1640 від пилу за допомогою додаткових отворів, продовжує термін експлуатації дрилі.
Електронне регулювання числа обертів в моделі HP1640 дає можливість оптимально налаштувати точність початку свердління для різних матеріалів, а наявність реверсу і можливість фіксації вимикача дозволяє проводити тривалі роботи пристроєм. Для дрилі Makita HP1640 ціна підкреслює довговічність електроінструменту, а компактні габарити і можливість роботи однією рукою в проведенні стельових робіт роблять її незамінною.
Особливості:
· Висока швидкість свердління, потужний двигун
Тривалий термін експлуатації
· Реверс з електронним регулюванням та фіксацією вимикача для тривалої роботи
· Нековзка ручка з гумовою вставкою
· Бічна ручка, що повертається на 360 °
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP1640 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Габарити (ШхГ) | 72 x 222 x 303 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | патрон з ключем, обмежувач глибини свердління, картонна коробка |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Особливості | реверс, електроніка для попереднього налаштування швидкості обертання, курковий перемикач |
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 44800 |


