Дриль Makita с ударом (HP2051H)
- Немає в наявності
- Код: HP2051H


-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Ударна дриль Makita HP2051H - це потужна і надійна дриль.
Вона знайде своє застосування при бурінні бетону, свердлінні металу або дерева, використанні як будівельного міксера.
Двошвидкісний редуктор дуже надійний і стійкий до зносу, тому зможе прослужити довгі роки.
Обороти у дрилі Makita HP2051H регулюються силою натискання на кнопку включення, а їх гранична кількість виставляється спеціальним коліщатком.
Швидкозатискний патрон здатний фіксувати свердла з діаметром хвостовика від 1,5 до 13 міліметрів.
Бічна рукоятка встановлюється в декількох положеннях, дозволяючи оператору найбільш точно управляти дрилем-апаратом.
Глибиномір допоможе зробити отвір на задану глибину.
Пускова кнопка може фіксуватися для виконання безперервної роботи.
Відносно невелика вага інструменту сприяє тривалій експлуатації.
Особливості:
- Вузький і компактний корпус має міцний металевий корпус редуктора.
- Наднизький рівень вібрації.
- Два режими роботи: свердління/ свердління з ударом.
- Розчіплюча муфта зупиняє обертання свердла, при його заклинюванні.
- Посилений швидкозатискний патрон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP2051H |
| Вага (кг) | 2.5 кг |
| Габарити (ШхГ) | 372 x 70 x 220 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 20 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2900 об/хв, 1200 об/хв |
| Мoдель | з ударом |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 58000 |


