Дриль Makita кутовий LXT, 10мм (без АКБ і БЖ) (DDA351Z)
- Немає в наявності
- Код: DDA351Z




-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль Makita кутовий LXT, 10мм, БЗП (без АКБ і БП) (DDA351Z)
Makita DDA351Z - це професійна акумуляторна кутова дриль для роботи у важкодоступних місцях.
Легка і компактна для оптимального зручності в експлуатації, Makita DDA351Z має відстань від краю редуктора до кінця свердлильного патрона всього 93 мм
Тривалість заряджання літій-іонного акумулятора (3,0 А/год) всього 22 хвилини.
Дриль Makita DDA351Z має систему світлодіодного підсвічування з функцією післясвічення.
Переваги для користувача:
- 4-х полюсний легкий і компактний двигун постійного струму
- регулювання крутного моменту і гальмування двигуна
- всього 93 мм від краю редуктора до кінця свердлильного патрона
- світлодіодне підсвічування з функцією післясвітіння.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDA351Z |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Габарити (ШхГ) | 326 x 79 x 115 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 10 мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Мoдель | кутовий LXT, 10 мм (без АКБ і БЖ) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Тип | кутовий дриль |


