Перфоратор Makita HR2631F SDS-plus 800Вт 2.4Дж 2.9кг
- Немає в наявності
- Код: HR2631F



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Основною особливістю перфоратора Makita HR2631F є фірмова запатентована антивібраційна технологія – AVT, завдяки якій оператор захищений від вібрації і здатний працювати інструментом значно тривалий проміжок часу.
Перфоратор Makita HR2631F відмінно виконує свої прямі обов'язки» завдяки потужному (800 ватт) електродвигуну, який здатний створювати удар, енергія якого становить 2,4 джоуля.
Функціональні особливості:
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання;
- механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 положеннями установки;
- довга напрямна біти зводить коливання до мінімуму;
- легке регулювання глибини за допомогою спеціальної кнопки;
- ергономічна рукоятка;
- регулятор режиму роботи розташований в нижній частині корпусу редуктора, що істотно знижує ймовірність пошкодження;
- обмежувач крутного моменту забезпечує останов біти для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування біти;
- AVT (антивібраційна технологія): система динамічного гасіння вібрацій для високої ефективності роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR2631F |
| Вага (кг) | 2.9 кг |
| Додатково | захист від заклинювання бура |
| Комплектація | перфоратор, обмежувач глибини, пластиковий кейс, ручка |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | HR2631F |
| Особливості | реверс, антивібраційна система, запобіжна муфта, з регулюванням обертів, з підсвіткою, додаткова рук |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 361 x 209 x 77 мм |
| Розташування двигуна | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 2.4 Дж |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 4600 уд/хв |


