Перфоратор GTM RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж (RH32/1000EV)
- Немає в наявності
- Код: RH32/1000EV



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Перфоратор GTM RH32/1000EV використовує потужний та компактний колекторний електродвигун на 1050 Вт, який демонструє відмінну енергоефективність та високу стійкість до перевантажень. Перфоратор має порівняно невеликі габаритні розміри та відноситься до сімейства напівпрофесійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних чи будівельних робіт. Основним робочим режимом інструменту є свердління з ударом із силою 5 Дж, при якому він здатний швидко створювати отвори діаметром до 32 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основні переваги GTM RH32/1000EV:
- 36 місяців – повна гарантія на весь механізм
- 1050 Вт - споживана потужність
- 5 Дж - висока потужність удару
- 250-820 об/хв - регулювання кількості оборотів
- Патрон SDS-plus – найпопулярніший тип кріплення для бурів
- 32 мм -максимальний діаметр свердління бетону
- 4 режими роботи - свердління / свердління з ударом / довбання / поворот піки
- Запобіжна муфта
- Якісна антивібраційна система
Комплектація:
- Перфоратор мережевий GTM RH32/1000EV
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Інструкція
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RH32/1000EV |
| Вага (кг) | 6.9 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, пластиковий кейс, документація |
| Максимальна швидкість обертання | 820 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 32 мм |
| Мoдель | RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж |
| Особливості | з регулюванням обертів, пластиковий кейс, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 440 х 360 х 135 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 5 Дж |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Тип | побутовий |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 3850 уд/хв |


