Перфоратор Makita HR2810 SDS-plus 800Вт 2.8Дж 3.5кг
- Немає в наявності
- Код: HR2810





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Японська компанія Makita є найбільшим у світі виробником електроінструментів, що випускає понад 350 типів інструментів і більше 4500 аксесуарів до них.
Вся продукція Makita створена для того, щоб зробити Ваш ремонт легким і приємним.
Купити електроінструмент від виробника Makita – отримати надійний і якісний інструмент за розумні гроші
Перфоратор Makita HR2810 – інструмент професійного зразка, що підходить для роботи з різними зразками дерев'яних, пластикових, металевих і бетонних конструкцій.
Перфоратор оснащений трьома режимами роботи: свердління, свердління з ударом і довбання.
По-розумному розташований перемикач виключає випадкову зміну режимів.
Оснащений «вертикальним» двигуном перфоратор, забезпечує підвищену комфортність при стельових роботах і знижує вашу стомлюваність.
Такий двигун дозволяє продовжити термін служби і виключити перевантаження при тривалих роботах.
Розчіплююча муфта дозволяє збільшити безпеку в роботі і підвищити надійність обладнання.
При роботі з моделлю доведений до мінімуму ривок при заїданні бура, простіше кажучи, інструмент не буде «вириватися» з рук, а шестерні прослужать набагато довше.
Вдосконалений реверс, що дозволяє безперешкодно звільнити заклинивший бур.
Для заміни кутових щіточок вам не потрібно розбирати корпус, весь процес займає не більше хвилини.
Перфоратори даної моделі зроблені таким чином, що при зносі щіток відключається обладнання, це дає змогу своєчасно та безболісно робити заміну деталі.
Перевагою моделі Makita HR2810 є «ковзний» патрон, що допомагає здійснити швидку заміну насадок в перфораторі.
Комфорт при роботі з обладнанням гарантується 40 кутовими позиціями долота і зручними гумовими накладками рукоятки, що дозволяють звести до мінімуму негативну вібрацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR2810 |
| Вага (кг) | 3.4 кг |
| Додатково | захист від заклинювання бура |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | бічна ручка, обмежувальний упор, переносна валіза |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | HR2810 SDS-PLUS |
| Особливості | реверс, кнопка-фіксатор, антивібраційна система, запобіжна муфта, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 339 х 225 х 89 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 2.8 Дж |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 4500 уд/хв |


