Перфоратор Makita HR4002 SDS-max 1050Вт 6.1Дж 3.5кг
- Немає в наявності
- Код: HR4002

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Makita HR4002 SDS-MAX (HR4002)
Дизайн і переваги
Перфоратор володіє двома способами роботи - це свердління з ударом і довбання поверхні. Зручний і простий затискний патрон для більш легкої зміни насадок. Модель має унікальну установку зубила в дванадцяти положеннях.
Потужність і автономність
З технічних аспектів - потужність Makita SDS-MAX HR4002 становить 1,050 Вт, вага пристрою 6,6 кг і за розмірами перфоратор має такі показники: 458 х 114 х 256 мм, за кількістю оборотів пристрій володіє 680 хв-1. Тип хвостика використовуваний в пристрої - SDS - Max, за рівнем шуму: потужність 103 дБ (А), тиск звуку 92 Б (А), рівень вібрації пристрою при експлуатації по бетону становить 17,5 м / сек² і довбання 10,5 м / сек².
Комфорт і безпека
Для безпеки роботи, важіль зміни режимів роботи знаходиться зверху. Перфоратор Makita SDS-MAX HR4002 володіє обмежувачем обертового моменту, що покращує захист користувача і пристрою від спонтанної зупинки свердла. Також ергономічна ручка-тримач з прогумованими вставками допомагає у використанні пристрою і покращує управління інструментом.
· Швидко фіксуюючий патрон SDS-MAX
· Режими: свердління з ударом або довбання
· 12 положень зубила
· Автоматичне відключення вугільних щіток
Розчіпна муфта запобігає ривок перфоратора при заклинюванні бура в момент роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR4002 |
| Вага (кг) | 6.2 кг |
| Додатково | захист від заклинювання бура |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка, Обмежувач глибини |
| Максимальна швидкість обертання | 680 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Мoдель | HR4002 SDS-MAX |
| Особливості | кнопка-фіксатор, запобіжна муфта, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 458 x 256 х 114 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 6.1 Дж |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2500 уд/хв |


