Плита газовая Grunhelm G4FM6612BR
- Нет в наличии
- Код: G4FM6612BR


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окрема кухонна плита Grunhelm G4FM6612BR з газовими конфорками та газоконтролем. Газова духовка на 60 літрів з підсвіткою (кнопкою) та емаллю легкого очищення. Плита має відділення для посуду у вигляді висувної скриньки та кришку із загартованого скла. Посилена теплоізоляція бічних стінок. Висока якість емалі та товстий метал. Газові конфорки виробництва Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 39 кг |
| Высота | 87 см |
| Газ-контроль конфорок | поверхні |
| Глибина, см | 60 см |
| Электроподжиг | духовка, конфорки |
| Цвет | Коричневый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Мoдель | G4FM6612BR |
| Тип духовки | Газовая |
| Тип плиты | Газовая |
| Ширина | 63 см |


