Проектор BenQ TK700 (9H.JPK77.17E)
- Нет в наличии
- Код: 9H.JPK77.17E







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
TK700 | Ігровий проєктор True 4K HDR із затримкою введення 16 мс для детальних темних сцен
Здобувайте великі перемоги в роздільній здатності True 4K у поєднанні з найнижчою затримкою введення, що становить 16 мс Lag
Ігровий режим для деталізованої чіткості з оптимальними кольорами в темних сценах
Висока яскравість 3200 люменів, 96 % охоплення колірного простору Rec. 709, реалістичні ігри в форматі HDR
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Лампа | |
| Тип лампы | UHE |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9H.JPK77.17E |
| Вбудовані колонки | Да |
| Зовнішні порти і роз'єми | Wi-Fi, 2 x USB (type B), 3 x HDMI, 3 x USB |
| Цвет | white |
| Количество цветов | 1.07 млрд |
| Максимальна діагональ зображення | 0.5 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.3 м |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані роздільні здатності | до 4K (3840 x 2160) |
| Роздільна здатність матриці, МП | 3840 x 2160 |
| Технология | DLP |
| Тип | для домашнього кінотеатру, геймерський |
| Тип матрицы | 4K |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусное расстояние | f=11.9~15.5 mm |
| Яркость | 3200 (ANSI lm) |


