Плита газовая Grunhelm G4FM5611W
- В наличии 1 ед.
- Код: G4FM5611W

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окрема кухонна плита Grunhelm G4FM5611W з газовими конфорками та газконтролем. Газова духовка на 58 літрів з підсвічуванням (кнопкою) та емаллю легкого очищення. Плита має відділення для посуду у вигляді висувної скриньки та кришку з металу. Посилена теплоізоляція бічних стінок. Висока якість емалі та товстий метал. Газові конфорки виробництва Туреччина. Тиск газу – 20 мбар, Загальна потужність – 1000 Вт, Категорія газу – I2H2L, Витрата газу (G20) – 0.70 м куб/год, Витрата газу (G25) – 0.71 м куб/год
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G4FM5611W |
| Вес (кг) | 31 кг |
| Высота | 85 см |
| Газ-контроль конфорок | поверхні |
| Глибина, см | 59 см |
| Электроподжиг | духовка, конфорки |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Тип духовки | Газовая |
| Тип плиты | Газовая |
| Ширина | 50 см |


