Мобильный телефон OUKITEL G2 4/64GB Green (6931940757768)
- В наличии 1 ед.
- Код: 6931940757768







- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Oukitel G2 — надійний ґаджет, створений для тих, хто цінує надійність, функціональність та стиль. Поєднує в собі хорошу продуктивність та стильний дизайн, що робить його ідеальним для використання у повсякденному житті.
Особливості:
- великий екран з матрицею IPS;
- підтримка швидкого заряджання потужністю 10 Вт;
- водонепроникність за стандартом IP68.
Яскравий 6-дюймовий екран з роздільною здатністю 576x1152 гарантує чіткі зображення з відмінною якістю кольору, що робить перегляд будь-якого контенту на смартфоні ще приємнішим. Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою.
Ця модель працює на основі процесора Unisoc T606, що забезпечує відмінну продуктивність у будь-яких програмах. Достатній обсяг оперативної та вбудованої пам'яті забезпечує плавну багатозадачність і достатньо місця для всіх ваших файлів.
Смартфон оснащений основною камерою на 13 МП на задній панелі, що дозволяє створювати якісні та яскраві знімки з відмінним рівнем деталізації в умовах гарного освітлення. Фронтальна камера на 5 МП підходить для селфі та відеодзвінків.
Місткий акумулятор на 6 300 мАг з підтримкою швидкої зарядки дасть змогу довго займатися своїми справами та миттєво заряджати смартфон. Цей міцний пристрій створений для довговічності та надійності. Продумана конструкція сприяє стійкості до пошкоджень, а ергономічний дизайн розроблений спеціально для максимально зручного користування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 6300 mAh |
| Артикул | 6931940757768 |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Диагональ экрана | 5.9" |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Мoдель | G2 4/64GB Green |
| Модель процессора | UNISOC Tiger T606 |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb |
| Основна камера, МП | 13 Mpx |
| Разрешение | 720 x 1440 |
| Стандарти зв'язку | 2G, 3G, 4G |
| Тип | Моноблок |
| Тип SIM-карты | Nano |
| Фронтальна камера, МП | 5 Mpx |
| Частота процессора | 1.6 GHz |


