Витрина MPM MPM-35-MBV-07
- В наличии
- Код: MPM-35-MBV-07



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термоелектричний міні-бар сучасний та компактний пристрій, який чудово підійде для облаштування квартир, готельних номерів та інших представницьких приміщень. Він вирізняється своїм класичним елегантним зовнішнім виглядом. Скляні двері дають змогу відображати вміст міні-бару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-35-MBV-07 |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Высота | 53 см |
| Глибина, см | 43 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 34 л л |
| Класс энергопотребления | F |
| Цвет | Черный |
| Количество компрессоров | 1 |
| Об'єм морозильної камери, л | відсутній |
| Объем холодильной камеры | 34 л |
| Расположение морозильной камеры | відсутня |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | поршневий |
| Тип холодильника | винна шафа |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 40 см |


