3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
- Нет в наличии
- Код: P1S Combo





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги продукту
• Готовий до використання миттєво, встановлення займе лише 15 хвилин.
• Високоякісне апаратне та програмне забезпечення, ретельно продумане до деталей.
• Закритий корпус для друку високотемпературних філаментів.
• Можливість друку з використанням AMS до 16 кольорів.
• Прискорення до 20000 мм/с², друкує модель “benchy” за 18 хвилин.
• Вбудована камера для віддаленого моніторингу та створення таймлапсів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambu Lab |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB, Wi-Fi |
| Артикул | P1S Combo |
| Дисплей | сенсорний РК дисплей |
| Диаметр нити | 1.75 мм |
| Диаметр сопла | 0.4 мм |
| Цвет | Black |
| Кількість друкуючих головок | 1 |
| Максимальна рекомендована швидкість друку | 600 мм/сек |
| Материал для печати | PETG, PLA, TPU, PLA-CF, ABS, PETG-CF, CR-carbon |
| Область побудови | 256 x 256 x 256 мм |
| Розміри | 358 x 374 x 498 мм |
| Сумісне ПЗ | cura, Prusaslicer, Simplify3D, Creality Print |
| Технологія друку | метод послідовного наплавления (FDM) |


