Bosch Шлифмашина для стен и потолка GTR 550 , 550 Вт, 340-910 об/мин, 225мм, 4.8 кг
- В наличии 1 ед.
- Код: 0.601.7D4.020







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфмашина створена для обробки стін та стелі, покритих гіпсовою шпаклівкою. Інструмент вирівнює поверхні, готуючи їх до наступних етапів фінішного оздоблення та декорування.
Особливості та переваги моделі GTR 550:- потужний та надійний електромотор підтримує інтенсивний режим роботи;
- "тарілка" діаметром 215 мм ефективна на великих та середніх площах, прискорює процес шліфування;
- технологія UltraFlexibe забезпечує плавне переміщення кола, виключає пошкодження оброблюваних площин;
- опція присмоктування до стельової плити значно полегшує утримання обладнання на вазі;
- сегментна рукоятка легко адаптується до умов експлуатації для оперативного зачищення всієї кімнати;
- стабільні оберти при чорновому обдиранні та фінальному доведенні;
- кути опрацьовуються за рахунок сегментної щітки;
- 6-ступеневе регулювання сили вакуумування відходів для чистоти приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 0.601.7D4.020 |
| Вес (кг) | 4.8 кг |
| Додаткові характеристики | підтримка постійного числа обертів |
| Диаметр диска | 215 мм |
| Питание | Сеть |
| Комплектация | шліфувальна машина |
| Максимальні обороти, об / хв | 340 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Обрабатываемый материал | для стін і стель |
| Особенности | плавний пуск, швидкозатискна гайка, регулятор обертів, можливість під'єднання до пилососа |
| Назначение | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | полірувальні |


