Холодильник Bosch KGN49XL306
- В наявності
- Код: KGN49XL306


- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Холодильник BOSCH KGN49XL306
FreshSense. Постійна температура всередині холодильника - це вирішальний фактор у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense регулюють рівень температури всередині приладу відповідно до температури навколишнього середовища, тим самим оптимізуючи споживання електроенергії і гарантуючи ідеальні умови для зберігання продуктів.
NoFrost. Технологія NoFrost забезпечує повну відсутність льоду в морозильній камері. Необхідна в умовах високої вологості повітря. Морозильну камеру не треба розморожувати, тому що в ній не утворюється лід, а заморожені продукти не покриваються інеєм. Проте необхідна гігієнічна чистка раз на півроку.
Safety-Glass. Ці надзвичайно надійні і зручні полички виконані з міцного і легкого в чищенні скла. Обрамлення з пластика утримує розлиті продукти, гарантуючи ще більше комфорту в експлуатації і чищенні приладу. Фільтр AirFresh. Свіжість в цьому холодильнику забезпечує спеціальний вугільний фільтр AirFresh, який абсорбує та нейтралізує неприємні запахи протягом всього терміну служби приладу.
LED освітлення. Сучасне світлодіодне освітлення LED - яскраве і енергоефективне протягом всього терміну експлуатації приладу. Green Technology inside. Вся побутова техніка Bosch виготовлена з турботою про навколишнє середовище на кожному етапі. Починаючи від виготовлення закінчуючи переробкою пакувальних матеріалів. Ви дізнаєтеся найбільш екологічні моделі по друку "Технологія Green всередині". З нами ви дбаєте про навколишнє середовище одним дотиком кнопки, займаючись при цьому своїми справами. При цьому навіть найбільш екологічні з наших приладів неймовірно потужні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 466 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN49XL306 |
| Вага (кг) | 88 кг |
| Висота | 203 см |
| Глибина, см | 65.5 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 105 л |
| Об'єм холодильної камери | 330 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Ширина | 70 см |


