Плита газова Beko FSS52020DW
- В наявності
- Код: FSS52020DW

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник : Beko
Тип: Комбінована плита
Основні характеристики
Тип варильної поверхні: газова
Тип духовки: електрична
Висота, см: 85
Ширина, см: 50
Глибина, см: 60
Колір: білий
Керування: механічне
Клас енергоспоживання: А
Вага, кг: 38,8
Варильна поверхня
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 конфорка підвищеної потужності
Розмір конфорок, мм: немає даних
Потужність конфорок, кВт: 1; 2x2; 2,9
Покриття робочої поверхні: емаль
Газ-контроль конфорок: є
Електропідпал конфорок: є
Матеріал решітки: емальована сталь
Індикатор залишкового тепла: немає
Духовка
Об'єм духовки, л: 60
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Вертел: немає
Кількість стекол у дверцятах: 2
Підсвічування: є
Інше
Блокування панелі керування: немає
Кришка: немає
Додатково: Очищення духовки парою. 4 функції духовки. Емальоване покриття духовки.
Тип: Комбінована плита
Основні характеристики
Тип варильної поверхні: газова
Тип духовки: електрична
Висота, см: 85
Ширина, см: 50
Глибина, см: 60
Колір: білий
Керування: механічне
Клас енергоспоживання: А
Вага, кг: 38,8
Варильна поверхня
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 конфорка підвищеної потужності
Розмір конфорок, мм: немає даних
Потужність конфорок, кВт: 1; 2x2; 2,9
Покриття робочої поверхні: емаль
Газ-контроль конфорок: є
Електропідпал конфорок: є
Матеріал решітки: емальована сталь
Індикатор залишкового тепла: немає
Духовка
Об'єм духовки, л: 60
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Вертел: немає
Кількість стекол у дверцятах: 2
Підсвічування: є
Інше
Блокування панелі керування: немає
Кришка: немає
Додатково: Очищення духовки парою. 4 функції духовки. Емальоване покриття духовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FSS52020DW |
| Вага (кг) | 40 кг |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль конфорок | поверхні |
| Глибина, см | 60 см |
| Дисплей | Немає |
| Електропідпал | конфорки |
| Колір | Білий |
| Конвекція | + |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Таймер | Немає |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип плити | комбінована (газ+електро) |
| Тип поверхні | Газова |
| Ширина | 50 см |


