Електрочайник Ardesto EKL-F17WG
- Немає в наявності
- Код: EKL-F17WG

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і надійний
Шкала об'єму має зручні позначки, а для комфортного використання є ручка з кнопкою відкриття кришки. За увімкнення відповідає окрема клавіша, розташована в нижній частині чайника. Довжина проводу підставки становить 80 см.
Strix-контролер
Нагрівальний елемент — прихований. Його ефективне розташування разом із потужністю 2150 Вт забезпечує швидке досягнення заданої температури. За надійний захист від перегрівання й автоматичне вимкнення в разі браку води відповідає контролер Strix. Його ресурс — до 15 000 робочих циклів, що дорівнює 10 рокам інтенсивного використання пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | EKL-F17WG |
| Вага (кг) | 0.88 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 23 х 15.5 см |
| Колір | Світло-сірий |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2150 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


