Електрочайник Redmond RK-M287X
- В наявності 1 од.
- Код: RK-M287X




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Redmond RK-M287X поєднує у собі елегантний дизайн та високу функціональність. З його місткістю 1,7 літра і потужністю 2150 Вт ви можете швидко і легко закип'ятити необхідну кількість води.
Світловий індикатор полегшує використання чайника, а вбудована система автоматичного відключення за відсутності води забезпечує безпеку експлуатації. Захист від перегріву гарантує тривалий термін служби пристрою.
Чайник також оснащений знімним фільтром для зручності очищення та індикатором рівня води, що допомагає контролювати кількість води в ємності. Всі ці функції роблять електрочайник Redmond RK-M287X надійним та зручним помічником на вашій кухні.
Світловий індикатор полегшує використання чайника, а вбудована система автоматичного відключення за відсутності води забезпечує безпеку експлуатації. Захист від перегріву гарантує тривалий термін служби пристрою.
Чайник також оснащений знімним фільтром для зручності очищення та індикатором рівня води, що допомагає контролювати кількість води в ємності. Всі ці функції роблять електрочайник Redmond RK-M287X надійним та зручним помічником на вашій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmond |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | RK-M287X |
| Вага (кг) | 0.85 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 21 х 15.5 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2150 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


