Електрочайник Redmond RK-M387W
- В наявності 1 од.
- Код: RK-M387W




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний електрочайник Redmond RK-M387W має об'єм 1,7 літра та потужність 1800 Вт. Обладнаний світловим індикатором, вбудованою системою автоматичного вимкнення у разі браку води. Чайник має захист від перегрівання, знімний фільтр, індикатор рівня води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmond |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | RK-M387W |
| Вага (кг) | 0.95 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 21 х 15.5 см |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


