Тостер Philips HD2582/00
- В наявності
- Код: HD2582/00



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2 великих регульованих відділення для тостів різного розміру
Два великих регульованих відділення підходять для тостів різного розміру. Завдяки функції автоматичного центрування тост розміщується по центру та рівномірно підрум'янюється з обох боків.
Вбудована підставка для підігріву млинців та булочок
Вбудована підставка для булочок дозволяє легко підігрівати пиріжки, млинці та інші борошняні вироби.
Режими розігрівання та розморожування
Функція розігріву дозволяє підігріти тост за лічені секунди, а за допомогою функції розморожування можна швидко приготувати заморожений хліб.
Кнопка скасування дозволяє в будь-який момент зупинити приготування тостів
Ви можете в будь-який час завершити процес, натиснувши кнопку скасування.
Знімний піддон для крихт для простого очищення
Просте очищення завдяки знімному піддону для крихт.
Підйомник дозволяє безпечно діставати невеликі скибочки
Спеціальний витяг дозволяє легко діставати невеликі скибочки хліба.
Автовідключення для захисту
Автовідключення для додаткового захисту приладу від короткого замикання.
Два великих регульованих відділення підходять для тостів різного розміру. Завдяки функції автоматичного центрування тост розміщується по центру та рівномірно підрум'янюється з обох боків.
Вбудована підставка для підігріву млинців та булочок
Вбудована підставка для булочок дозволяє легко підігрівати пиріжки, млинці та інші борошняні вироби.
Режими розігрівання та розморожування
Функція розігріву дозволяє підігріти тост за лічені секунди, а за допомогою функції розморожування можна швидко приготувати заморожений хліб.
Кнопка скасування дозволяє в будь-який момент зупинити приготування тостів
Ви можете в будь-який час завершити процес, натиснувши кнопку скасування.
Знімний піддон для крихт для простого очищення
Просте очищення завдяки знімному піддону для крихт.
Підйомник дозволяє безпечно діставати невеликі скибочки
Спеціальний витяг дозволяє легко діставати невеликі скибочки хліба.
Автовідключення для захисту
Автовідключення для додаткового захисту приладу від короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Інший |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HD2582/00 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.4 х 21.4 х 18.4 см |
| Керування | електронно-механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 8 |
| Потужність, Вт | 830 Вт |
| Піддон для крихт | + |


