Стабілізатор напруги REAL-EL Stab Energy-2000 Black
- В наявності
- Код: EL122400013




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: REAL-EL
Тип: Стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: релейний
Фаза: однофазний
Потужність повна, В·А: 2000
Потужність активна, Вт: 1600
Мінімальна вхідна напруга, В: 150
Максимальна вхідна напруга, В: 270
Вхідна частота, Гц: 50
Вихідна напруга, В: 220±8%
Затримка на перемикання, мс: 10
Вихідний роз'єм: розетки
кількість розеток: 1
Захист: від навантаження; від високовільних імпульсів; від перегріву; від стрибків напруги в мережі
Індикація: LED-дисплей (вхідна/вихідна напруга)
Розмір, мм: 139х171х234
Вага, кг: 4,5
Тип: Стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: релейний
Фаза: однофазний
Потужність повна, В·А: 2000
Потужність активна, Вт: 1600
Мінімальна вхідна напруга, В: 150
Максимальна вхідна напруга, В: 270
Вхідна частота, Гц: 50
Вихідна напруга, В: 220±8%
Затримка на перемикання, мс: 10
Вихідний роз'єм: розетки
кількість розеток: 1
Захист: від навантаження; від високовільних імпульсів; від перегріву; від стрибків напруги в мережі
Індикація: LED-дисплей (вхідна/вихідна напруга)
Розмір, мм: 139х171х234
Вага, кг: 4,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400013 |
| Вага (кг) | 4.5 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Рекомендоване застосування | для котла, для пральної машини, для побутової техніки, для комп'ютера |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Тип | релейний |


