Холодильник Bosch KGN36NW306
- В наявності
- Код: KGN36NW306


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Група Bosch – міжнародна компанія, що лідирує в області технологій та послуг.
Товари Bosch покращують якість життя, надаючи інноваційні та корисні рішення для життя.
Свіжі продукти легко розпізнати - вони пахнуть свіжістю.
Або ж вони зберігаються в "правильному" холодильнику.
Холодильники Bosch не тільки привносять більше смаку у Ваше життя, вони також роблять його простіше: зручне розташування полиць, спеціальні контейнери і хитромудрі відділення, щоб Ви наосліп могли дістати потрібні продукти.
Ящики і полиці м'яко ковзають на телескопічних направляючих.
А завдяки відмінному освітленню всі продукти завжди, як на долоні.
Двокамерний холодильник BOSCH KGN36NW306Multi Airflow
Через вентиляційні отвори холодне повітря з морозильного відділення рівномірно розподіляється на всіх рівнях холодильної камери, завдяки цьому температура практично однакова у всьому просторі холодильної камери.
Режим "Суперзаморожування"
Після приміщення свіжих продуктів в морозильну камеру можливе підвищення температури.
Чим нижче температура, тим якісніше заморожування.
При масі 2-6 кг рекомендується включати режим "Суперзаморожування" за 4-6 годин.
NoFrost
Технологія NoFrost забезпечує повну відсутність льоду в морозильній камері.
Необхідна в умовах високої вологості повітря.
Морозильну камеру не треба розморожувати, тому що в ній не утворюється лід, а заморожені продукти не покриваються інеєм.
Електронне управління
Роздільне електронне управління в холодильній і морозильній камерах можливо завдяки наявності 2-х контурів охолодження.
Температуру можна легко встановлювати і змінювати за допомогою зручної панелі керування.
Електронний датчик температури контролює дотримання температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 329 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN36NW306 |
| Вага (кг) | 61 кг |
| Висота | 186 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 186x60x65 |
| Глибина, см | 66 см |
| Дисплей | відсутній |
| Колір | Білий |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 215 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Ширина | 60 см |


