Холодильник Bosch KGN33NL206
- В наявності 1 од.
- Код: KGN33NL206


- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Bosch KGN 33NL206 — двокамерна модель середньої цінової категорії, примітна хорошим функціоналом і стильним дизайном. Насамперед зазначимо, що агрегат обладнаний повною підтримкою технології No Frost і ефективною системою багатопотоковий розподілу холодного повітря Multi Flow.
Multi Airflow
Через вентиляційні отвори холодне повітря з морозильного відділення рівномірно розподіляється на всіх рівнях холодильної камери, завдяки цьому температура практично однакова у всьому просторі холодильної камери.
Режим "
Суперзаморожування"
Після розміщення свіжих продуктів в морозильну камеру можливе підвищення температури. Чим нижче температура, тим якісніше заморожування. При масі 2-6 кг рекомендується включати режим Суперзаморожування за 4-6 годин. При масі більше 6 кг режим включають за добу.
LED-освітлення
LED-освітлення в холодильному відділенні не лише представить продукти в іншому світлі, але і економить електроенергію.
NoFrost
Технологія NoFrost забезпечує повну відсутність льоду в морозильній камері. Необхідна в умовах високої вологості повітря. Морозильну камеру не треба розморожувати, тому що в ній не утворюється лід, а заморожені продукти не покриваються інеєм. Тим не менш необхідна гігієнічна чистка холодильника раз на півроку.
Електронне управління
Роздільне електронне управління в холодильній і морозильній камерах можливо завдяки наявності двох контурів охолодження (моделі KGS, KGE, KGN). Температуру можна легко встановлювати і змінювати за допомогою зручної панелі керування. Електронний датчик температури контролює дотримання температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 306 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN33NL206 |
| Вага (кг) | 61 кг |
| Висота | 176 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 176 x 60 x 65 |
| Глибина, см | 66 см |
| Дисплей | відсутній |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 192 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, регульовані ніжки, регулювання температури морозильного відділення, приховані горизонтальні ручки, індикація несправності |
| Ширина | 60 см |


