Холодильник Bosch KGN39XW326
- В наявності
- Код: KGN39XW326



- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
LED-освітлення: всі продукти в холодильнику мають вигідне освітлення.
LED-освітлення в холодильній камері не тільки представить продукти в іншому світлі, але й знизить енергоспоживання.
FreshSense: клімат контроль Вашого холодильника.
Постійна температура в камері холодильника — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному і морозильному відділеннях.
Захист заморожених продуктів від розморожування.
Додавання нових продуктів до морозильної камери підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування й втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів і запобігає розморожуванню іншого наповнення всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормальної роботи після досягнення необхідної температури, щоб не витрачати зайвої енергії. Отже, заморожені продукти зберігають смак, навіть коли додається новий продукт.
Не дає змоги теплому повітрю потрапити всередину!
Відчинення холодильника дає змогу потрапляти всередину теплому повітрю, яке може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCool швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Він також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується, натисканням кнопки (мінімум на 2 °C). Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно за 6:00. Функція SuperCool зберігає Ваші продукти свіжими через раціональне передбачення.
Свіжий із голови до п'ят.
Розміщення продуктів всередині холодильника може виявитися непростим завданням: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших — висихають. Система вентилювання MultiAirflow прискорює циркуляцію повітря по всьому пристрою й підтримує рівні температури та вологості зверху вниз. Отже, коливання температур мінімізуються, а під час охолодження зменшується — це допомагає Вашим продуктам залишатися свіжими та зберігати свій смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN39XW326 |
| Вага (кг) | 83 кг |
| Висота | 203 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x60x66 |
| Глибина, см | 66 см |
| Колір | Білий |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць в холодильній камері | 5 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 279 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | режим суперзаморожування, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, індикація несправності |
| Ширина | 60 см |


