Стабілізатор напруги REAL-EL Stab Energy-1000 Black
- В наявності
- Код: EL122400012




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: REAL-EL
Тип: Стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: релейний
Фаза: однофазний
Потужність повна, В·А: 1000
Потужність активна, Вт: 800
Мінімальна вхідна напруга, В: 150
Максимальна вхідна напруга, В: 270
Вхідна частота, Гц: 50
Вихідна напруга, В: 220В ± 10%
Затримка на перемикання, мс: 10
Вихідний роз'єм: розетки
кількість розеток: 1
Захист: від навантаження; від високовільних імпульсів; від перегріву; від стрибків напруги в мережі
Індикація: LED-дисплей (вхідна/вихідна напруга)
Розмір, мм: 220х145х120
Вага, кг: 2,9
Тип: Стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: релейний
Фаза: однофазний
Потужність повна, В·А: 1000
Потужність активна, Вт: 800
Мінімальна вхідна напруга, В: 150
Максимальна вхідна напруга, В: 270
Вхідна частота, Гц: 50
Вихідна напруга, В: 220В ± 10%
Затримка на перемикання, мс: 10
Вихідний роз'єм: розетки
кількість розеток: 1
Захист: від навантаження; від високовільних імпульсів; від перегріву; від стрибків напруги в мережі
Індикація: LED-дисплей (вхідна/вихідна напруга)
Розмір, мм: 220х145х120
Вага, кг: 2,9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400012 |
| Вага (кг) | 2.9 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Кількість розеток | 1 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Рекомендоване застосування | для холодильника, для котла, для побутової техніки, для комп'ютера |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Тип | релейний |


