Морозильна скриня Grifon GRML-150M
- В наявності
- Код: GRML-150M



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна та сучасна морозильна скриня Grifon GRML-150M з герметичною кришкою та класичним дизайном стане вашим надійним помічником і зробить необхідні запаси на весь рік. Компактна скринька Grifon GRML-150M дозволяє встановити її практично в будь-якому місці та використовувати для тривалого зберігання запасів як у комерційних, так і в побутових цілях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 27 кг |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 55 |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм морозильної камери, л | 145 л |
| Система розморозки морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Ширина | 71 см |


