Холодильник Bosch KGN49XID0U
- В наявності 1 од.
- Код: KGN49XID0U





- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Технологія NoFrost забезпечить ефективне охолодження камер. Поєднуючи постійну циркуляцію повітря і виведення вологи, вона запобігатиме скупченню інія на продуктах і стінках відділення. Це знизить навантаження на роботу всіх елементів системи, а також позбавить будь-яких проблем з розморожуванням.
VitaFreshЗа делікатне зберігання продуктів, що швидко псуються, відповідає зона свіжості VitaFresh. Підтримуючи оптимальне співвідношення низької температури та вологості, вона буде ідеальна для охолодження свіжого м'яса, фруктів та зелені.
VarioZone - Гнучка організація просторуПродумана конфігурація полиць дозволить оптимально використати весь об'єм морозильної камери. Тепер ви зможете легко їх діставати, щоб звільнити більше місця для великої індички, торта чи піци.
PerfectFitПродуманий дизайн BOSCH забезпечить вільний доступ до продуктів усередині камери. Тепер ящики можуть повністю висуватися, навіть якщо кут відкриття дверцят становить 90°. Легко розміщуйте холодильник навіть максимально впритул до стіни, що дозволить ефективно використовувати обмежений простір на кухні.
Розумне керування холодомДва контури охолодження дозволять роздільно регулювати температуру в камерах. Це забезпечить швидке охолодження продуктів та виключить можливість обміну запахами. Тепер сир не вбере аромат м'яса з морозильної камери, а ніжна зелень залишиться свіжою та соковитою для кожного з ваших сніданків.
LED-освітленняСистема енергоефективного LED-підсвічування забезпечить рівномірне освітлення камери. Створюючи м'яке розсіяне світло, вона спростить огляд будь-яких продуктів від стіни до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 483 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN49XID0U |
| Вага (кг) | 88.5 кг |
| Висота | 203 см |
| Глибина, см | 67 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 5 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 120 л |
| Об'єм холодильної камери | 310 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | Сенсорне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, режим суперохолодження, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення |
| Ширина | 70 см |


